bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 16 grudnia 2021
  • wyświetleń: 3068

Kierowca bez prawa jazdy zderzył się z trzema innymi samochodami

Do zdarzenia doszło we wtorek, 14 grudnia około godziny 10.50 w Węgierskiej Górce na ul. Zielonej (DK1). Mężczyzna kierujący samochodem marki BMW doprowadził do zderzenia z trzema innymi pojazdami i słupem energetycznym. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kolizja w Węgierskiej Górce - 14.12.2021
Kolizja w Węgierskiej Górce na ul. Zielonej - 14.12.2021 · fot. OSP Węgierska Górka


Jak ustalili żywieccy policjanci, 35-letni sprawca zdarzenia nie posiadał prawa jazdy. Kierował pojazdem marki BMW mimo decyzji o cofnięciu uprawnień. Najpierw zderzył się z Mercedesem, Seatem i Volkswagenem, a następnie zatrzymał się po uderzeniu w słup energetyczny.

Sprawca został zatrzymany do dalszych czynności. Był trzeźwy ale ze względu na nietypowe zachowanie, policjanci podjęli decyzję o pobraniu mu krwi celem dalszej analizy. Istniało podejrzenie, że 35-latek znajdował się pod wpływem innych środków odurzających o działaniu podobnym do alkoholu. Na szczęście w kolizji nikt poważnie nie ucierpiał. Jedna osoba trafiła do szpitala, ale jej zdrowiu i życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Kolizja w Węgierskiej Górce - 14.12.2021
Kolizja w Węgierskiej Górce na ul. Zielonej - 14.12.2021 · fot. OSP Węgierska Górka

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.