bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 22 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 2685

Wymuszenie pierwszeństwa na ciężarówce zakończone wizytą w rowie

Około godziny 10:00 na Węźle Komorowice w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. W efekcie nieszczęśliwego zbiegu okoliczności samochód ciężarowy znalazł się częściowo w rowie.

Na miejscu pracują aktualnie policjanci z bielskiej drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Według relacji kierującego ciężarówką, poruszał się on drogą S-52, prawym pasem ruchu w stronę Żywca. Na wysokości Węzła Komorowice, samochód osobowy jadący lewym pasem ruchu wykonał nagły manewr skrętu w prawo. Szofer nie chcąc staranować pojazdu zaczął gwałtownie hamować. Lekka naczepa ciężarówki sunęła w poprzek drogi ekspresowej. Kierowca próbował ratować sytuację i zmieścić się na pas zjazdowy (od Cieszyna na Katowice). Niestety naczepa uderzyła w barierki a przód pojazdu wpadł do rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca samochodu osobowego, który prawdopodobnie przyczynił się do tej kolizji uciekł. Na miejsce zdarzenia ściągana jest pomoc drogowa z ciężkim sprzętem, który wydostanie samochód z rowu. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 14:00

Wymuszenie pierwszeństwa na ciężarówce zakończone wizytą w rowie · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.