bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 18 grudnia 2021
  • wyświetleń: 9897

[WIDEO] Taxi wjeżdża w 3 zaparkowane auta. Kierowca uciekł

W sobotę, 18 grudnia chwilę przed godziną 11.00 na ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej doszło do kolizji drogowej. Kierowca Skody Octavii (taxi) wjechał w trzy zaparkowane na poboczu pojazdy i uciekł z miejsca zdarzenia. Sam po kilku godzinach zgłosił się na komisariat.

ReklamaJeszcze przed publikacją materiału kierowca Skody dzwonił do redakcji portalu Bielskie Drogi tłumacząc swoje zachowanie i wyjaśniając co było powodem tego, że odjechał z miejsca zdarzenia. Prosił żeby nie zdradzać szczegółów. W wielkim skrócie możemy napisać, że były to powody zdrowotne. Wyjaśnił także, że sam zgłosił się na komisariat. Poddał się badaniu trzeźwości - nie było zastrzeżeń.

Jego wersję potwierdza policja. Jak przekazał nam asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej, kierowca zgłosił się na komisariat około godziny 15.00. Był trzeźwy. Złożył wyjaśnienia i został ukarany mandatem karnym.

Biuro Lider Taxi pisze:

Na umieszczonym filmie oraz zdjęciach widnieje taksówka , która bardzo
przypomina nasze taksówki korporacji Lider Taxi , kierowca tej taksówki upodabnia swoje oznakowania samochodu na wzór naszych korporacyjnych. Zdarzenie jakie miało miejsce i kierowca który szkody wyrządził nie jest powiązany z korporacją Lider Taxi - niestety ludzie którzy śledzą Państwa portal na facebooku , mylą ten samochód z naszymi i komentarze oraz złe opinie bardzo rzutują na wizerunek naszej firmy.


Całość zdarzenia została nagrania dzięki monitoringowi firmy
CSAFE.


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.