bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 grudnia 2021
  • wyświetleń: 4189

[FOTO] Groźna kolizja na DW941 w Ustroniu. Nissan wypadł z drogi

W piątek, 17 grudnia około godziny 19.30 na DW941 w Ustroniu doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na miejsce w związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z kilkugodzinnymi utrudnieniami w ruchu.

Groźna kolizja na DW941 w Ustroniu - 18.12.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika


Zawinił starszy mężczyzna, który Nissanem Micra wyjeżdżał z ul. Granicznej. Zdołał on przejechać dwa pasy prowadzące w stronę Skoczowa, ale nie zatrzymał się przed wjazdem na jezdnię prowadzącą w stronę Wisły. Tam spokojnie na urlop z rodziną poruszał się kierowca Nissana Qashqai. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w którego wyniku SUV wypadł z drogi, przeleciał przez rów, zerwał siatkę ogrodzeniową i zatrzymał się na prywatnej posesji, gdzie składowane były materiał budowlane.

Zespół ratownictwa medycznego opatrzył uczestników kraksy. Nie było konieczności hospitalizacji. Sprawca został ukarany mandatem. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.