bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 29 grudnia 2021
  • wyświetleń: 3442

Od 1 stycznia zmiany w funkcjonowaniu SPP Bielsko-Biała

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej przypomina, że od 1 stycznia 2022 r. nastąpią ważne zmiany w funkcjonowaniu Strefy Płatnego Parkowania w Bielsku-Białej (SPP). Najistotniejszą z nich będzie wydłużenie o godzinę czasu funkcjonowania SPP, tym samym będzie ona płatna od 8:00 do 17:00 (obecnie do 16:00).Ponadto nastąpi zmiana:

  • stawek opłat za postój, które będą wynosić: opłata minimalna za 30 minut - 2 zł, pierwsza godzina - 3,50 zł, druga - 4,00 zł, trzecia - 4,50 zł, każda kolejna godzina parkowania - 3,50 zł.


  • wysokości opłaty dodatkowej na kwotę 150 zł. UWAGA! W przypadku jej uregulowania w terminie 7 dni od dnia wystawienia wezwania wysokość opłaty dodatkowej ulegnie obniżeniu do 75 zł.


  • ceny abonamentu mieszkańca na 150 zł rocznie oraz przedsiębiorcy na 200 zł miesięcznie.

  • uprawnień wynikających z abonamentu mieszkańca poprzez możliwość parkowania na wybranych przez posiadacza abonamentu trzech ulicach zlokalizowanych bezpośrednio w pobliżu jego miejsca zameldowania.


Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.parkowaniebielsko.pl, oraz w Dziale Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD pod nr telefonu 33 472 60 00, e-mail: sekretariatspp@mzd.bielsko.pl.

sid / bielskiedrogi.pl

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.