bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 31 grudnia 2021
  • wyświetleń: 13803

Podziękowania dla czytelników. Pani Wioletta ma nowy samochód

17 listopada informowaliśmy o pożarze, do którego doszło przy ul. Sienkiewicza w Bielsku-Białej. Kobieta kierująca Volkswagenem Sharanem zatrzymała się by pomóc kierowcy, któremu zepsuło się Audi A8. Po podłączeniu kabli rozruchowych jej samochód stanął w płomieniach i mimo błyskawicznej akcji gaśniczej nadaje się tylko do kasacji. Pokrzywdzona została oszukana przez sprawcę uszkodzenia mienia.

Reklama

Pani Wioletta chciała pomóc człowiekowi w potrzebie · fot. Bielskie Drogi


To kierowca Audi A8 podłączał kable rozruchowe. Wziął winę na siebie i obiecał pokryć wszystkie straty. Jak się później okazało kłamał, a na dodatek zabrał i nie oddał ważnego dowodu w sprawie, czyli akumulatora z Volkswagena. Kontakt się urwał. Pani Wioletta założyła sprawę cywilną, jednak pozostała bez samochodu. Nie było jej stać na zakup nowego pojazdu. Powstała zbiórka, która w ciągu zaledwie jednego dnia pozwoliła zebrać blisko 14 tysięcy złotych. Dziś poszkodowana kobieta za naszym pośrednictwem chciała podziękować wszystkim ludziom dobrego serca za wsparcie.

Fragment listu od szczęśliwiej czytelniczki

Pani Wioletta kupiła nowe auto - 31.12.2021
fot. nadesłane przez czytelniczkę


Pomimo klęski na wtórnym rynku motoryzacyjnym i ekstremalnie wysokim cenom, udało się nam kupić nowy pojazd. Wprawdzie nie jest to autko pokroju Sharana ale i tak jestem niesamowicie wdzięczna za waszą pomoc. Sami nie dali byśmy rady. Dzięki Wam i ludziom o wielkich sercach znowu możemy spotkać się na bielskich ulicach. Myślę, że gdy wrócą lepsze czasy i coś oszczędzę zamienię go na Sharana. Oczywiście w tym wyjątkowym dniu życzę Wam wszystkiego co najlepsze, abyście mogli przekazywać tylko te dobre wiadomości, a ci którym zdarzyło się coś złego, aby zawsze mogli liczyć na Wasze wsparcie i pomoc. Tak jak ja !!! Dziękuję, dziękuję, dziękuję!


Wcześniejsze artykuły w tej sprawie:


sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.