bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 1 stycznia 2022
  • wyświetleń: 24932

[FOTO] Szczyrk: pijana 25-latka wypadła z drogi, chciała zginąć

W sylwestrowy poranek, 31 grudnia przed godziną 5.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ul. Salmopolskiej w Szczyrku. Na miejsce skierowano strażaków ochotników ze Szczyrku, dwa zastępy z JRG-1 w Bielsku-Białej, zespół ratownictwa medycznego i dwa patrole policji.

Kraksa w Szczyrku - 31.12.2021 · fot. T. Przybyła / OSP Szczyrk


Pojazd marki Renault uderzył w drewniany słup telefoniczny, elementy infrastruktury drogowej i drewniane ogrodzenie posesji. Belka z płotu przebiła przednią szybę i fotel pasażera. Gdyby ktoś tam siedział, zginąłby na miejscu. Kierująca pojazdem 25-latka nie była w stanie wyjść z rozbitego samochodu. Zapaliła papierosa i powiedziała okolicznym mieszkańcom, że niepotrzebnie przeżyła i chciała zginąć.

Przybyli na miejsce strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do poszkodowanej i przekazali ją ratownikom medycznym. Badanie stanu trzeźwości 25-latki wykazało ponad półtora promila. Trafiła do szpitala, gdzie opatrzono jej powierzchowne rany i wykonano podstawowe badania. Wykluczono poważne urazy. Kobieta została później przewieziona na obserwację psychiatryczną. Miała za sobą nieudane próby samobójcze.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.