bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 25 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 20472

Pijacka szarża w Kozach i cztery rozbite samochody.

Około godziny 15:00 kierowca Opla Astry na ul. Bielskiej w Kozach uderzył w trzy samochody, a następnie uciekając roztrzaskał swój wóz na słupie energetycznym

.

Jako pierwsza oberwała ciężarówka, następnie dostawczy Citroen i Iveco. Kierowca Opla nie zamierzał się zatrzymać. Na rogu ul. Bielskiej i Południowej uderzył w słup ale to go nie zatrzymało. Jechał po chodniku przez kilkadziesiąt metrów, a dopiero kilkaset metrów dalej przy kościelnym parkingu zatrzymał się na kolejnym słupie.

Ranny mężczyzna kontynuował swoją ucieczkę pieszo. Wbiegł na teren kościoła gdzie został ujęty przez świadków całego zajścia, którzy ruszyli za nim w pogoń. Stawiał opór i był agresywny, więc jeden z kierowców użył gazu łzawiącego. Na miejscu bardzo szybko pojawiło się kilka patroli policji i załoga pogotowia ratunkowego. Ranny, 33-letni mężczyzna, który miał 4 promile akoholu w wydychanym powietrzu trafił do szpitala w eskorcie policji. Na miejscu zdarzenia pracują aktualnie policjanci, którzy ustalają dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia. W bagażniku rozbitego Opla była martwa i rozkładająca się już gęś.

Pijacka szarża w Kozach i cztery rozbite samochody · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.