bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 4 stycznia 2022
  • wyświetleń: 6301

[FOTO] Tragiczny początek roku na drogach pow. oświęcimskiego

W nocy z 3/4 stycznia 2022 tuż po godzinie 23 w Jawiszowicach na ulicy Łęckiej (DW 949) doszło do wypadku drogowego śmiertelnego w wyniku którego zginął kierowca samochodu osobowego.

Reklama

Wypadek
Wypadek w Jawiszowicach - 3.01.2022 · fot. KPP Oświęcim


Jak wstępnie ustalono 19 - letni mieszkaniec gminy Brzeszcze kierując samochodem marki Mercedes z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem po czym zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku odniesionych obrażeń kierowca poniósł śmierć na miejscu.

To nie jedyny wypadek śmiertelny w tym roku na drogach powiatu oświęcimskiego. W Nowy Rok na ul. Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach także wydarzyła się tragedia. 62-letni mieszkaniec Brzeszcz kierując samochodem marki Citroen potrącił znajdującego się na jezdni pieszego 55-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania. W wyniku odniesionych obrażeń ciała pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Wypadek
Wypadek w Brzeszczach - 1.01.2022 · fot. KPP Oświęcim

sid / bielskiedrogi.pl

źródło: KPP Oświęcim

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.