bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 6 stycznia 2022
  • wyświetleń: 6127

[FOTO] Młody mężczyzna wtargnął pod auto. Został poważnie ranny

W środę, 5 stycznia około godziny 17.40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu pieszego na ul. Kęckiej w Czańcu (droga krajowa nr 52). Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Potrącenie pieszego w Czańcu - 5.01.2022
Potrącenie pieszego w Czańcu - 5.01.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 24-letni mężczyzna wtargnął prosto pod koła samochodu marki Toyota Yaris (pojazd nauki jazdy). Doszło do potrącenia, w którego wyniku pieszy doznał poważnych obrażeń ciała. Trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu.

To nie pierwszy taki przypadek w tym miejscu. Do oświetlonego przejścia dla pieszych jest niespełna 150 metrów. Dla wielu pieszych to odległość zbyt duża i ryzykują przejście przez ruchliwą drogę krajową. Nie wszystkim się udaje. Jesienią 2019 roku dokładnie w tym samym miejscu zginał 61-letni mężczyzna. Pisaliśmy o tym wówczas w artykule: Tragiczny wypadek w Czańcu. Pieszy zginął pod kołami samochodu!

Potrącenie pieszego w Czańcu - 5.01.2022
Potrącenie pieszego w Czańcu - 5.01.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika

sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.