bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 17 stycznia 2022
  • wyświetleń: 4868

[FOTO] Wypadek w Kozach. Ranny 12-letni pasażer Citroena

W sobotę, 15 stycznia około godziny 17.00 w Kozach na ul. Krakowskiej doszło do wypadku drogowego. Na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Wypadek w Kozach - 15.01.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Wstępnie udało się ustalić, że 34-letni kierowca Toyoty, mieszkaniec Małopolski z nieznanych przyczyn nie zauważył hamującego Citroena i najechał na jego tył. Siła uderzenia była bardzo duża. Citroen wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Toyota wpadła do rowu i zatrzymała się na betonowym przepuście. Oba pojazdy poruszały się w stronę Kobiernic.

41-letni kierowca Citroena podróżował m.in. wraz z 12-letnim pasażerem. Nieletni doznał obrażeń ciała, które wymagały hospitalizacji. Dziecko trafiło do szpitala, gdzie pozostało na dalszym leczeniu. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.