bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 17 stycznia 2022
  • wyświetleń: 12220

[FOTO] Spektakularne dachowanie w wykonaniu pijanego kierowcy

W niedzielę, 16 stycznia około godziny 21.40 na granicy Bujakowa i Kobiernic doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy marki Jaguar uderzył w bariery na moście i dachował. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Pijany kierowca dachował na granicy Bujakowa i Kobiernic - 16.01.2022 · fot. Bielskie Drogi


Pierwszej pomocy poszkodowanemu udzielali świadkowie i policjanci, którzy przejeżdżali w pobliżu. Kierowca Jaguara na angielskich tablicach, 33-letni mieszkaniec woj. podkarpackiego został ranny i trafił do szpitala. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Był pijany - pierwsze badanie stanu trzeźwości dało wynik 2,32 promila. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Mimo później pory na tym odcinku drogi panował spory ruch. Według relacji świadków Jaguar poruszał się z bardzo dużą prędkością. Elementy rozbitego pojazdu były rozrzucone w promieniu kilkudziesięciu metrów. Droga była zablokowana do północy. Nie było możliwości wytyczyć objazdów.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.