bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 17 stycznia 2022
  • wyświetleń: 9578

[FOTO] Czołówka na śliskiej drodze. Kierowca miał dużo szczęścia

O dużym szczęściu może mówić kierowca Volvo, który dziś około godziny 14.30 wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z autobusem MZK. Do kraksy doszło w Bielsku-Białej na ul. Górskiej, na wysokości skrzyżowania z ul. Małej Straconki. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

Kolizja na ul. Górskiej w Bielsku-Białej - 17.01.2022 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Zespół ratownictwa medycznego przebadał kierowcę Volvo. Na szczęście nie stało mu się nic poważnego, choć jego auto wyglądało nie najlepiej. Została mu udzielona pomoc medyczna. Obaj uczestnicy byli trzeźwi. Nikomu więcej nic się nie stało. W momencie kolizji droga była bardzo śliska, bowiem chwilę wcześniej nad okolicą przeszła solidna zamieć z opadamy krupy śnieżnej.

Droga była zablokowana przeszło godzinę. Nie było możliwości wytyczenia objazdów. W działaniach ratowniczych brały udział zastępy z JRG-1 w Bielsku-Białej, OSP Straconka, ZRM Bielskiego Pogotowia Ratunkowego i patrol WRD KMP Bielsko-Biała.

sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.