bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 20 stycznia 2022
  • 21 stycznia 2022
  • wyświetleń: 27390

[FOTO] Tragiczny wypadek na ul. Tańskiego. Nie żyje kierowca Kia

W czwartek, 20 stycznia chwilę po godzinie 15.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Czesława Tańskiego w Bielsku-Białej. W pobliżu skrzyżowania z ul. Krzywą zderzyły się dwa samochody osobowe: Audi A4 i Kia Picanto. Niestety wypadek okazał się być tragiczny w skutkach.

Śmiertelny wypadek na ul. Czesława Tańskiego w Bielsku-Białej - 20.01.2022
Śmiertelny wypadek na ul. Czesława Tańskiego w Bielsku-Białej - 20.01.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Jak przekazał nam asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 24-latek kierujący Audi A4, jadąc ul. Czasława Tańskiego w od ul. Cieszyńskiej w stronę ul. Spółdzielców, utracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i odbił się od krawężnika. Udało się mu powrócić na swój pas ruchu, ale nie odzyskał pełnej kontroli nad autem, które ponownie znalazło się na przeciwległym pasie ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z Kia Picanto. Kierowca małego koreańskiego samochodu odniósł obrażenia ciała, które skutkowały jego śmiercią na miejscu zdarzenia. Została podjęta próba reanimacji. Niestety nieskuteczna.

Kierowca Audi był trzeźwy. Została mu pobrana krew do badań toksykologicznych (standardowa procedura w przypadku wypadku ze skutkiem śmiertelnym). Szczegółowe okoliczności wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury. Droga była zablokowana do godziny 20.00.

Śmiertelny wypadek na ul. Czesława Tańskiego w Bielsku-Białej - 20.01.2022
Śmiertelny wypadek na ul. Czesława Tańskiego w Bielsku-Białej - 20.01.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika

sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.