bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 25 stycznia 2022
  • wyświetleń: 1119

Świeć przykładem! #Hałcnów #Komorowice #StareBielsko

Za nami kolejna akcja "Świeć przykładem!". Dziś zrobiliśmy małe tourne po Bielsku-Białej. Odwiedziliśmy Hałcnów, Komorowice Krakowskie, osiedle Sarni Stok i Stare Bielsko. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i mamy nadzieję, że do zobaczenia w przyszły wtorek w Rudzicy, Wieszczętach, Landeku, Iłownicy i Łazach. Jeśli wyjazd dojedzie do skutku, to będziemy informować w osobnym poście o szczegółowym planie.Serdeczne podziękowania dla strażaków z OSP Bielsko-Biała Hałcnów, OSP Komorowice Krakowskie, OSP Stare Bielsko, a także dla OSP Komorowice Śląskie - druhowie tej jednostki 2 minuty przed naszym przyjazdem zostali zadysponowani do pożaru przy ul. Słowackiego w Bielsku-Białej. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Pożar sadzy w przewodzie kominowym opanowany błyskawicznie. Dobra robota Panie i Panowie.

Odcinek powstał m.in. dzięki Auto-Kram Rybarzowice - firma zajmująca się złomowaniem pojazdów oraz sprzedażą części samochodowych od 30 lat. Dziękujemy.

sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.