bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 26 stycznia 2022
  • 27 stycznia 2022
  • wyświetleń: 19465

[FOTO] Pieszy zginał pod kołami auta w centrum. Szedł na czerwonym

We wtorek, 25 stycznia przed godziną 20.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. 3 Maja w Bielsku-Białej. Obok byłego hotelu President doszło do potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych. Niestety wypadek okazał się być tragiczny w skutkach.

Reklama

Tragiczny wypadek na 3 Maja w Bielsku-Białej - 25.01.2022 · fot. Bielskie Drogi


Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 69-letni mężczyzna wszedł na przejście dla pieszych, gdy na sygnalizatorze paliło się dla niego czerwone światło. Nie dał szans 38-letniemu kierowcy Forda Fiesty na żadną skuteczną reakcję. Doszło do potrącenia. Mężczyzna odniósł ciężkie, wielonarządowe obrażenia ciała i w stanie krytycznym trafił do szpitala. Zmarł mimo wysiłków lekarzy.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśni policyjne śledztwo, które nadzoruje prokuratura. Pojazd biorący udział w zdarzeniu został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Kierowca był trzeźwy. Pobrano mu krew do analizy pod kątem środków odurzających (standardowa procedura w tej sytuacji).

Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 23.00.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.