bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Informacje

  • 7 lutego 2022
  • wyświetleń: 1870

Profesjonalne oklejanie samochodów! Konkurs z nagrodami!

Artykuł sponsorowany:

Od kilku lat producenci samochodów nie mogą stosować lakierów chemoutwardzalnych. Unia Europejska zakaz ten wprowadziła w celu ochrony środowiska. Zaczęto malować auta znacznie mniej trwałymi lakierami wodnymi, które są bardziej podatne na zarysowania czy promieniowanie UV. Nie bez znaczenia pod względem trwałości jest też warstwa lakieru nakładana na karoserię cieńsza niż ta, którą stosowano dekadę temu.

1


Samochód intensywnie użytkowany bez pielęgnacji lakieru już po kilku latach posiada ubytki w jego strukturze.

Co zrobić aby zapobiec ubytkom w strukturze lakieru?
Jak zabezpieczyć samochód przed niechcianymi zarysowaniami?Na rynku można znaleźć wiele produktów służących do zabezpieczenia i poprawy wyglądu lakieru w aucie począwszy od całej masy wosków, powłok kwarcowych, czy ceramicznych. Od pewnego czasu dołączyła do tej grupy folia ochronna PPF.

Oklejanie samochodów cieszy się w ostatnich latach rosnącą popularnością. To obecnie przede wszystkim bezkonkurencyjna metoda zabezpieczania karoserii. Jej skuteczność jest niepodważalna. Może być również stosowana jako element stylizacji nadwozia lub reflektorów, a także ochrona elementów wnętrza pojazdu.

Największymi zaletami folii PPF jest:
  • Właściwości samoregeneracji - rysy powstałe na powierzchni folii ochronnej znikają pod wpływem ciepła. Odporna na pękanie, odbarwianie się.
  • Wysoki połysk, Folia jest niemal niewidoczna, zaś jej niezwykła wytrzymałość mechaniczna zapewnia doskonałe zabezpieczenie lakieru przed wszystkim, co normalnie zniszczyłoby lakier. Izoluje karoserię od środowiska zewnętrznego, stanowiąc barierę ochronną przed takimi czynnikami jak kamienie, ptasie odchody, wżery po rozbitych owadach, żywica i inne soki z drzew, osady metaliczne, a w okresie zimowym nawet sól drogowa.
  • Właściwości hydrofobowe - gromadzi wodę w krople i odprowadza ją.
  • Dziesięcioletnia gwarancja.


Zabezpieczenie lakieru folią ppf nie należy do najtańszych usług. Co zrobić kiedy chcemy zabezpieczyć nasz lakier ale nie chcemy wydawać na to dużej sumy pieniędzy?

1


Rozwiązaniem na takie zjawisko jest Powłoka ceramiczna.

Powłoka ceramiczna pomaga chronić lakier na kilka sposobów. Przede wszystkim, ma właściwości hydrofobowe. Dzięki temu woda nie osiada na karoserii, ale po niej spływa. Cecha ta sprawia także, że zanieczyszczeniom trudniej przylgnąć do karoserii. Pozbywanie się brudu staje się znacznie łatwiejsze.
Ponadto poprawią się właściwości antykorozyjne. Lakier będzie bardziej odporny na chemię i ptasie odchody. Sól drogowa nie będzie aż tak szkodzić karoserii, jak przed nałożeniem warstwy ochronnej.
Powłoka ceramiczna na samochód wydobywa głębię lakieru. Nabiera on efektywnego wyglądu i staje się szklisty. Co więcej, dzięki powłoce ceramicznej nadwozie staje się bardziej odporne na działanie promieniowania UV. Lakier nie będzie płowieć.

Zastosowanie powłoki na lakier ograniczy ryzyko pojawiania się na nadwoziu mikrozarysowań. Nie oznacza to wprawdzie, że karoseria będzie odporna na poważniejsze uszkodzenia mechaniczne, jak po nałożeniu folii. Powłoka nie ochroni przed obcierkami parkingowymi czy zarysowaniem kluczem, ale lakier i tak będzie twardszy.

Firma Classy Garage


Firma Classy Garage z przyjemnością zaopiekuje się Twoim samochodem.
Na Twoje życzenie możemy w pełni wypolerować lakier a następnie zabezpieczyć wyżej wymienioną folią ochronną (ppf) lub powłoką ceramiczną o najwyższej jakości.

Co jeśli nie mamy lub nie chcemy wydawać pieniędzy na żadne z powyższych zabezpieczeń?
Firma CLASSY GARAGE wychodzi naprzeciw swoim przyszłym klientom i z tej okazji orgarnizuje konkurs w którym do wygrania jest bon o wartości 2500zł na korektę oraz zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną o trwałości do trzech lat.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie?


  • Wejdź na Fanpage CLASSY DETAILING GARAGE BIELSKO-BIAŁA i zostaw łapkę w góre.
  • Na szczycie zobaczysz przypięty post konkursowy. Wejdź w komentarze, wstaw zdjęcie swojego samochodu i oznacz trzech znajomych.
  • Udostępnij post konkursowy na swoim profilu.
  • Czekaj na rozstrzygnięcie konkursu.


Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego:
tel. 534 050 454