bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 31 stycznia 2022
  • wyświetleń: 572

Nowo otwarta Przychodnia Bajeczna. Dobre miejsce dla Twojego pupila

Materiał partnera:

Znalezienie dobrej opieki zdrowotnej dla pupila często stanowi nie lada wyzwanie. W Bielsku-Białej powstała jednak niedawno Przychodnia Bajeczna - miejsce, w którym zwierzęta mają zapewnioną fachową pomoc oraz odpowiednią dozę empatii.

Przychodnia bajeczna
fot. materiały prasowe


Niezwykle profesjonalne, a przy tym przepełnione pasją do swojego zawodu, lekarki weterynarii oferują usługi z zakresu profilaktyki, kompleksowej diagnostyki oraz leczenia zwierząt. Przychodnia znajduje się w spokojnej okolicy - w dzielnicy Straconka.

Diagnostyka na poziomie

Przychodnia Bajeczna posiada dobrze wyposażone zaplecze diagnostyczne. Własne laboratorium pozwala na wykonanie na miejscu badań morfologicznych i biochemicznych krwi. Dostępna jest także diagnostyka obrazowa - USG i RTG.

Przychodnia wyposażona jest w salę operacyjną, szpital oraz hotel dla zwierząt. Lekarze dostępni są 7 dni w tygodniu, również w święta.

Przychodnia specjalizuje się w opiece nad psami, kotami, królikami oraz drobnymi gryzoniami.

Oferta bielskiej przychodni jest rozbudowana - świadczone są tam usługi z zakresu stomatologii, dermatologii, medycyny królików, chirurgii miękkiej, szeroko pojętego leczenia chorób wewnętrznych, gastroenterologii, neurologii, medycyny drobnych ssaków oraz medycyny behawioralnej.

We wspomnianym już hotelu dla zwierząt mają one zapewnione nie tylko komfortowe warunki pobytu, ale też kontakt z człowiekiem, regularne spacery po okolicy - wszystko co pomoże zachować równowagę psychiczną podczas rozłąki z opiekunem. Ponieważ w Przychodni Bajecznej każdy zwierzak jest mile widziany - również w hotelu znajdzie się miejsce dla futrzaków o specjalnych potrzebach - z chorobami przewlekłymi, wymagających specjalistycznej opieki itp.

Nowo otwarta w Bielsku-Białej przychodnia dopiero pracuje na swoją renomę, jednak z tak profesjonalnych podejściem i szeroką ofertą usług szybko zaskarbi sobie wierne grono pacjentów i ich opiekunów.