bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 7 lutego 2022
  • 9 lutego 2022
  • wyświetleń: 35190

[FOTO] Z pozoru drobna kolizja zakończona tragedią

W poniedziałek, 7 lutego około godziny 20.00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie dotyczące poszukiwań mężczyzny w cieku wodnym przy ul. Nad Młynką w Ochabach Małych (pow. cieszyński). Niestety poszukiwania miały tragiczny finał.

Tragiczne zderzenie w Ochabach Małych - 7.02.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna prowadzący Fiata Cinquecento zjechał z przepustu wodnego przy wjeździe do posesji. Samochód zawisł przodem nad ciekiem wodnym. Najprawdopodobniej gdy kierowca wysiadał, poślizgnął się i wpadł do wody o głębokości około metra. Nie można mówić o żadnym wartkim nurcie potoku, jednak była to woda płynąca (trwają roztopy). Samochód z otwartymi drzwiami znaleźli okoliczni mieszkańcy, którzy powiadomili policję, a następnie strażaków.

Wyznaczono punkt koncentracji w pobliżu miejsca, w którym odnaleziono pojazd. Ciało 54-letniego mężczyzny znaleziono i wyłowiono kilkadziesiąt metrów dalej. Podjęto próbę reanimacji, jednak na pomoc nie było już szans. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon pacjenta. Policjanci wyjaśniają przyczyny i szczegółowe okoliczności tej tragedii.

W akcji poszukiwawczej brały udział zastępy JRG Skoczów, a także OSP Mnich oraz wszystkie jednostki ochotniczych straży pożarnych z gminy Skoczów.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.