bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 21 lutego 2022
  • wyświetleń: 2804

[FOTO] Solidny dzwon na skrzyżowaniu Partyzantów z Andersa

W niedzielę, 20 lutego około godziny 18.30 w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na skrzyżowaniu Partyzantów z Andersa i Bora Komorowskiego zderzyły się dwa pojazdy. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Nie obeszło się bez sporych utrudnień w ruchu.

Reklama

Kolizja na skrzyżowaniu Partyzantów z Andersa i Bora Komorowskiego - 20.02.2022
Kolizja na skrzyżowaniu Partyzantów z Andersa i Bora Komorowskiego - 20.02.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 37-letnia kierująca Renault nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej i nie ustąpiła pierwszeństwa 40-letniemu kierowcy Volkswagena. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Kraksa wyglądała bardzo poważnie. Uczestnikom udzielono niezbędnej pomocy medycznej. Nikt nie doznał żadnych poważnych obrażeń ciała. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Nie wiadomo jaka kara spotkała sprawczynię kolizji. Wydział prasowy KMP w Bielsku-Białej nie podaje takich informacji. Ma to związek z pomyłką dotyczącą sposobu zakończenia kolizji z karetką pogotowia ratunkowego w dniu 5.01.2022. - Sprawczyni przyznała się do popełnienia wykroczenia, czynności zakończono na miejscu - informuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.