bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 21 lutego 2022
  • wyświetleń: 5565

[FOTO] Wieczorne potrącenie seniorki na ul. Michałowicza

W niedzielę, 20 lutego chwilę po godzinie 22.00 na ul. Michałowicza w Bielsku-Białej, doszło do potrącenia kobiety przez samochód osobowy. Poszkodowana trafiła do szpitala. Trwa ustalanie okoliczności wypadku.

Potrącenie kobiety na ul. Michałowicza - 20.02.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika / Konrad


Wstępne ustalenia policjantów mówią o tym, że 25-letni kierowca BMW jadąc ul. Michałowicza w stronę ul. Andersa, potrącił 85-letnią kobietę. Seniorka przechodziła przez jezdnię w obrębie skrzyżowania z ul. Grażyny, ze strony prawej na lewą względem ruchu pojazdu. Kilka metrów dalej jest oznakowane przejście dla pieszych. Poszkodowana była przytomna i komunikatywna. Trafiła do szpitala, gdzie konieczna okazała się dalsza hospitalizacja (obrażenia wskazujące na wypadek drogowy).

Wersje obu uczestników były rozbieżne. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności. Potrącona 85-latka jest dobrze znana mieszkańcom osiedla Słonecznego. Kobieta od lat zbiera puste puszki w okolicy. Jest znana także z tego, że nie korzysta z przejścia dla pieszych. Po pierwszej wieczornej publikacji skontaktowało się z nami kilka osób, które zgodnie potwierdzają, że seniorka często przechodziła przez jezdnię poza pasami i nie rozglądała sią na boki. Kilkukrotnie miała wtargnąć pod nadjeżdżające pojazdy i tylko cudem nie doszło do potrącania. Wszystko wskazuje na to, że limit szczęścia wyczerpał się w niedzielę wieczorem.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.