bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 25 lutego 2022
  • wyświetleń: 8058

[FOTO] Solidny dzwon w Grodźcu. Jedna osoba trafiła do szpitala

W piątek, 25 lutego około godziny 11.45 w Grodźcu doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Na skrzyżowaniu Bielskiej z Kasztanową zderzyły się trzy pojazdy. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Kolizja w Grodźcu - 25.02.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Policjanci ustalili, że winnym spowodowania zdarzenia jest kierowca ciężarowego MAN-a. Mężczyzna jadąc ul. Kasztanową nie zastosował się do znaku A-7 "ustąp pierwszeństwa" i zderzył się z Oplem Corsą, który poruszał się ul. Bielską w stronę Jasienicy. Mały miejski samochód został rzucony na jadący w przeciwnym kierunku samochód marki Renault. O dziwo kierującej tym pojazdem nic się nie stało, choć jej samochód został kompletnie zniszczony.

Do szpitala przewieziono kobietę, która kierowała Renault. Została przebadana i zwolniona do domu. - Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową i zakończono na miejscu - informuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej. Jaka dokładnie kara spotkała kierowcę MAN-a nie wiadomo. Przypomnijmy, że KMP w Bielsku-Białej nie podaje informacji o sposobie zakończenia kolizji. Utrudnienia w ruchu trwały około dwie godziny. Przez znaczną część tego czasu droga była zupełnie nieprzejezdna.

Loading...

sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.