bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 9 marca 2022
  • wyświetleń: 7323

[FOTO] Solidny dzwon na rogu Jutrzenki z Lenartowicza

W środę, 9 marca przed godziną 9.00 na skrzyżowaniu Jutrzenki z Lenartowicza w Bielsku-Białej, doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Solidny dzwon na rogu Jutrzenki z Lenartowicza - 9.03.2022 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Scenariusz był podobny jak to ma miejsce na tym skrzyżowaniu (z tzw. łamanym pierwszeństwem). Kobieta jadąca Oplem Vectrą ul. Lenartowicza od strony ul. Żywieckiej, jadąc na wprost nie ustąpiła pierwszeństwa pojazdowi marki Jeep, który poruszał się ul. Jutrzenki (od strony ul. Łagodnej w stronę ul. Tuwima). Siła uderzenia wypchnęła Opla Vectrę na Mercedesa ML - ten pojazd stał przed skrzyżowaniem i czekał na możliwość kontynuacji jazdy. Oplem podróżowało małe dziecko. Chłopiec doznał m.in. obrażeń głowy i trafił do szpitala. Pozostali uczestnicy wyszli z tego bez większego szwanku.

Policjanci przeprowadzili czynności pod kątem wypadku drogowego - stąd dość długi czas oczekiwania na upłynnienie przejazdu. Jak udało nam się dowiedzieć, zdarzenie zostało jednak zakwalifikowane jako kolizja. Maluszkowi, który trafił do szpitala, szczęśliwie nie stało się nic poważnego.

Kilkadziesiąt minut po tym jak policjanci odjechali ze skrzyżowania, doszło tam do kolejnej, tym razem mniej groźnej kolizji.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.