bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 17 marca 2022
  • 18 marca 2022
  • wyświetleń: 28197

[WIDEO] Bezmyślny manewr zakończony solidną kraksą

W środę, 17 marca około godziny 14.00 na skrzyżowaniu Warszawskiej z Poligonową w Bielsku-Białej, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Nie będziemy się rozpisywać na temat okoliczności, bo wszystko dokładnie widać na nagraniu świadka, które możecie zobaczyć poniżej.

ReklamaW kolizji nikt nie ucierpiał. Obeszło się także bez poważniejszych utrudnień w ruchu.

Kolizja na skrzyżowaniu Warszawskiej z Poligonową - 17.03.2022 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Warto nadmienić, że w tym miejscu bardzo często dochodzi do podobnych kolizji i wypadków. Na naszym kanale YouTube możecie znaleźć film z 2014 roku. Wówczas kobieta kierująca Volkswagenem Passatem wykonała identyczny manewr jak dziś kierowca Dacii. Dziś skończyło się na uszkodzonych samochodach i nerwach. Wtedy motocyklista nie miał tyle szczęścia i odniósł poważne obrażenia ciała.Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.