bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 25 marca 2022
  • wyświetleń: 2798

Spowodował kolizję drogową. Wydmuchał 2 promile!

Mundurowi z bielskiej drogówki zatrzymali 65-latka, który w stanie nietrzeźwości spowodował kolizję drogową. Agresywnego bielszczanina ujęli świadkowie zdarzenia drogowego. Grozi mu kara nawet 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

Pijany, alkohol, alkomat, policja, kontrola
Spowodował kolizję drogową. Wydmuchał 2 promile! · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


W czwartek, 24 marca około godziny 12.40 dyżurny bielskiej komendy odebrał zgłoszenie o nietrzeźwym sprawcy kolizji drogowej na ul. Szerokiej w Bielsku-Białej. - Zgłaszająca wezwała patrol policji podczas gdy inni świadkowie uniemożliwi sprawcy stłuczki odjechanie, gdyż z jego zachowania wynikało, że może być pod wpływem alkoholu, a 65-latek zachowywał się agresywnie. Po chwili na miejsce przybyli mundurowi, którzy sprawdzili stan trzeźwości krewkiego bielszczanina. Wydmuchał prawie 2 promile alkoholu - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej pod jego wpływem grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.