bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Informacje

  • 29 marca 2022
  • wyświetleń: 292

Zioła i ekstrakty z ziół prostu z Peru!

Artykuł sponsorowany:

Dostępność naturalnych produktów oraz ekstraktów roślinnych sprawia, że ziołolecznictwo cieszy się popularnością również w dobie Internetu. W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Klientów szeroką ofertę złożoną z peruwiańskich ziół, roślin oraz nasion i płodów pod różnymi postaciami. Wyjątkowość tych produktów opiera się na ich pochodzeniu - Peru to kraj zróżnicowany pod względem geograficznym i klimatycznym, większość jego naturalnych, roślinnych skarbów można znaleźć w Andach i Amazonii.

efabryka
fot. mat. prasowe


Szeroki wybór i różne formy podania

Wśród bestsellerów, które zdobyły zaufanie zwolenników fitoterapii znajdują się: Vilcacora (czyli koci pazur), Sangre de drago, Camu Camu, Maca, Manayupa oraz wiele innych roślin z fantastycznym wpływem na nasze zdrowie. Można je nabyć w wersji suszonej lub sproszkowanej . Z suszonych ziół można przygotować napary, natomiast z roślin w postaci proszków dodatek do odżywczych koktajli. Zioła peruwiańskie są nie tylko źródłem minerałów i przeciwutleniaczy, ale też zawierają m.in. witaminy, alkaloidy czy wartościowe białko.

Ekstrakty z ziół i zioła w kapsułkach to kategoria, w której umieściliśmy szeroki wachlarz produktów - łatwą do włączenia do diety i kuracji zdrowotnej mają postać m.in. ekstraktu z liści tropikalnego drzewa Anona Graviola, ekstraktu z kory Chuchuhuasi, ekstraktu z Hercampuri oraz z kory Vilcacora i innych wartościowych ziół. Nie można też zapomnieć o wyjątkowej bulwie Maca dostępnej w naszym sklepie w kilku wariantach jak proszek czy kapsułki. Proszek z samej bulwy Maca to nie jedyna możliwość - można go spożywać jako prażony w formie zdrowej alternatywy "kawy". Maca może być pomocna zarówno w terapii jak i w profilaktyce rozmaitych stanów chorobowych. W ofercie są również kapsułki i drażetki z ekstraktem owocu Camu Camu o wysokich właściwościach antyoksydacyjnych i bogatej zawartości witaminy C.

Jakość i naturalność przede wszystkim

Dla miłośników zdrowych przekąsek także mamy w sprzedaży wyjątkowe propozycje. Znajdują się wśród nich ziarna kakaowca, suszone jagody Aguaymanto czy słodki syrop Yacon - nie zawierający tzw. pustych kalorii, a zamiast tego dostarczający fruktooligosacharydów, minerałów oraz witamin. Sprawdzone i doceniane produkty znajdują się także w ekskluzywnej serii Healthy Me, która oprócz słynnej Maki zawiera także obfitujący w kwasy Omega3 i 6 olej Sacha Inchi oraz niezastąpioną w smaku prawdziwą czekoladę bez alergenów. Natomiast wspomniane owoce Aguaymanto ( znane jako Miechunka peruwiańska) w czekoladzie to prawdziwy rarytas dla podniebienia , kwintesencja kwaśnego smaku oblana prawdziwą czekoladą. To naprawdę zdrowa słodycz!