bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 4 kwietnia 2022
  • 5 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 10902

[FOTO] Zderzenie dwóch pojazdów na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej

W poniedziałek, 4 kwietnia około godziny 12.30 na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej (Hałcnów), doszło do bardzo groźnie wyglądającego zderzenia dwóch pojazdów. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Kolizja na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej - 4.04.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Z ustaleń policjantów wynika, że zawiniła 20-latka, która kierowała Fiatem Bravo. Młoda kobieta nie zauważyła hamującego przed przejściem dla pieszych Volvo. Doszło do najechania na tył. Siła uderzenia wyrzuciła Volvo na pobocze. Uszkodzony został słup i ogrodzenie posesji.

Do szpitala przewieziono sprawczynię, której na szczęście nic groźnego się nie stało. Doznała ona jedynie powierzchownych obrażeń. 40-letni kierowca Volvo także został lekko ranny, jednak w jego przypadku nie było konieczności hospitalizacji. Kolizja została zakończona na miejscu (mandat lub pouczenie). Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.