bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 15419

[FOTO] Nazwa zakrętu w tym przypadku jak najbardziej adekwatna

We wtorek, 5 kwietnia około godziny 13.15 na S-1 w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia, które skutecznie zakorkowało obwodnicę na ponad godzinę. Na tzw. zakręcie idiotów samochód osobowy uderzył w barierki i naczepę samochodu ciężarowego. Jak się okazało, sprawca był pijany.

Kolizja na zakręcie idiotów - 5.04.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


52-latek miał blisko promil w wydychanym powietrzu. Gnał przed siebie na złamanie karku i nie zauważył zakrętu. Gdy się zorientował było już za późno. Uderzył w barierki po wewnętrznej stronie łuku (pas na Cieszyn / Katowice), a następnie wbił się pod naczepę jadącej sąsiednim pasem ciężarówki. Nic mu się nie stało. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Na czas sprzątania jezdni obwodnica została zamknięta. Po kilkunastu minutach wznowiono ruch jednym pasem, ale korek miał już kilka ładnych kilometrów i rozładował się dopiero przed godziną 15.00.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.