bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 12 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 3805

[FOTO] Dachowanie na Bystrzańskiej. Kobieta trafiła do szpitala

W poniedziałek, 11 kwietnia około godziny 20.30 na ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jeden z nich dachował. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

Zderzenie dwóch pojazdów na Bystrzańskiej - 11.04.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Kraksa miała miejsce na wysokości posesji nr 15 (tzw. stara Bystrzańska). Kobieta kierująca Suzuki z nieznanych przyczyn zjechała na pobocze i uderzyła w zaparkowanego przez posesją Opla Astrę. Zrobiła to tak niefortunnie, że jej samochód dachował. Kierująca Suzuki doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Nie były to poważne urazy, które zagrażałby jej życiu.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Droga była zablokowana przez ponad godzinę. Warto pamiętać, że na ul. Bystrzańskiej między hotelem Vienna a skrzyżowaniem z ul. Olszówki obowiązuje dość restrykcyjne ograniczenie prędkości do 30km/h. Panuje tam spory ruch kołowy i pieszy. Droga nie ma wyznaczonych pasów ruch, jest sporo wyjazdów z posesji i samochodów zaparkowanych na poboczu drogi.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.