bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 13 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 19661

[FOTO] Tragiczny wypadek w Hażlachu. Nie żyje 63-letni mężczyzna

Dziś, przed południem, miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Na odcinku drogi wojewódzkiej DW938 w Hażlachu (pow. cieszyński), 63-letni mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn najechał na tył samochodu ciężarowego. Niestety, pomimo reanimacji, zmarł na miejscu zdarzenia. Nieprzerwanie apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze!

Tragiczny wypadek w Hażlachu - 13.04.2022 · fot. KPP CieszynDo zdarzenia doszło na odcinku drogi wojewódzkiej DW938 w Hażlachu, w rejonie skrzyżowania ulic Cieszyńskiej i Parchów. Około godziny 11.00 kierujący osobowym Chevroletem mężczyzna, z nieustalonych przyczyn, najechał na tył pojazdu ciężarowego. Niestety, prowadzona przez ratowników medycznych resuscytacja nie pomogła. 63-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego zmarł na miejscu zdarzenia.

Czynności związane z oględzinami miejsca zdarzenia, pod nadzorem prokuratora wykonywali policjanci z cieszyńskiej drogówki, wspierani przez technika kryminalistyki. Droga początkowo była całkowicie zablokowana, później ruch odbywał się wahadłowo. Utrudnienia w miejscu zdarzenia trwały kilka godzin.

Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Ich wyjaśnianiem zajmą się śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie pod nadzorem prokuratora. To już kolejny poważny wypadek na terenie powiatu cieszyńskiego. - Nieprzerwanie apelujemy o ostrożność, zachowanie bezpiecznej odległości, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i dostosowanie prędkości do warunków na jezdni! - apelują cieszyńscy policjanci.

sid / bielskiedrogi.pl

źródło: KPP Cieszyn

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.