bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 15 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 7456

Lamborghini wjechało pomiędzy wiernych. Policja szuka świadków

Śledczy z wydziału kryminalnego bielskiej komendy poszukują świadków zdarzenia, jakie miało miejsce 13 marca 2022 r. po godzinie 11 w Bielsku-Białej przy ul. Młynówka - Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela. Kierujący osobowym lamborghini wjechał na teren parafii pomiędzy znajdujących się na nim wiernych.

interwencja_policji_przy_ul_komorowickiej_13_03_2022_3150
Lamborghini wjechało pomiędzy wiernych. Policja szuka świadków · fot. Paweł / Bielskie Drogi


Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Bielsko-Biała Północ w Bielsku-Białej prowadzi śledztwo w sprawie wydarzeń z dnia 13 marca 2022 roku zaistniałych na przylegającym do budynku kościoła pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej terenie, podczas których kierujący pojazdem marki Lamborghini koloru białego wjechał na wskazany teren, kierując się w stronę wiernych. Osoby znajdujące się w chwili zdarzenia przed budynkiem kościoła proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej.

Prosimy wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Bielsko-Biała ul. Wapienna 45, tel. 47 85 712 80 lub 47 85 714 22, 47 85 712 55 lub 997, adres poczty elektronicznej kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji.

ab / bielskiedrogi.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.