bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 16033

[FOTO] Świąteczna kraksa z udziałem policyjnego radiowozu

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych, w poniedziałek około godziny 11.00 na skrzyżowaniu Żywieckiej i Stojałowskiego w Bielsku-Białej, doszło do zderzenia oznakowanego policyjnego radiowozu z cywilnym samochodem osobowym. Szczegóły zdarzenia wyjaśniają teraz śledczy. Kwestia winy nie jest rozstrzygnięta.

Kolizja z udziałem policyjnego radiowozu - 18.04.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Jak nieoficjalnie udało się nam ustalić, policjanci jechali alarmowo w związku ze zgłoszeniem o pijanym kierowcy w rejonie bielskiego os. Złote Łany. Radiowóz poruszał się od strony ul. Lwowskiej i miał włączone sygnały świetlne oraz dźwiękowe. Kobieta kierująca samochodem osobowym wyjeżdżała z ul. Stojałowskiego. Twierdzi, że miała zielone światło. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia z radiowozem.

Zarówno funkcjonariuszom jak i kobiecie kierującej samochodem osobowym nic groźnego się nie stało. Uczestnicy byli trzeźwi. Wyjaśnianiem szczegółowych okoliczności kolizji zajmują się teraz śledczy pod nadzorem prokuratora. Kwestia winy nie została na ten moment wyjaśniona. Utrudnienia trwały 3 godziny.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.