bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 19 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 2200

26 kolizji i 7 pijanych kierowców. Podsumowali święta na drogach

W czasie świąt Wielkanocnych nad bezpieczeństwem podróżujących czuwali policjanci z bielskiej drogówki wspierani przez mundurowych z wydziału prewencji i komisariatów oraz funkcjonariuszy służby kryminalnej. Od piątku do poniedziałku na śląskich drogach doszło do 26 kolizji drogowych i ani jednego wypadku. Policjanci zatrzymali 7 nietrzeźwych kierowców.

TruCam, miernik, fotoradar, aparat, policja
26 kolizji i 7 pijanych kierowców. Podsumowali święta na drogach · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


W służbę podczas świątecznego weekendu każdego dnia zaangażowani byli policjanci z drogówki, prewencji oraz służb kryminalnych. Czuwali oni nad bezpieczeństwem ruchu drogowego oraz mieszkańców regionu i osób, które odwiedziły w tym czasie Podbeskidzie. W Święta na drogach regionu doszło do 26 kolizji. Nie odnotowano żadnego wypadku drogowego.

To były jedne z bardziej spokojnych świąt Wielkanocnych w regionie. Niestety w dalszym ciągu nie brakuje kierowców, którzy decydują się wsiąść za kierownicę pomimo spożytego wcześniej alkoholu. Stróże prawa od piątkowego popołudnia do niedzieli zatrzymali 7 kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę „na podwójnym gazie”.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.