bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 19 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 15066

[FOTO] Czołowe zderzenie w Górkach Wielkich. Ranny kierowca Audi A8

W poniedziałek, 18 kwietnia około godziny 15.30 na ul. Bielskiej w Górkach Wielkich, doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek w Górkach Wielkich - 18.04.2022
Wypadek w Górkach Wielkich - 18.04.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doprowadził 63-letni kierowca Volkswagena Golfa, który z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z Audi A8, którym kierował 76-letni mężczyzna. Siła uderzenia była potężna. Oba pojazdy nadają się do kasacji. Do szpitala z obrażeniami ciała przewieziono kierowcę Audi. Mężczyzna był zakleszczony w pojeździe. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych by wydobyć poszkodowanego z pojazdu.

Pacjent pozostał w placówce leczniczej na dłuższą hospitalizację. Obrażenia nie zagrażają jego życiu, ale są poważne. Zdarzenie zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Droga była zablokowana ponad dwie godziny. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzą cieszyńscy mundurowi.

Wypadek w Górkach Wielkich - 18.04.2022
Wypadek w Górkach Wielkich - 18.04.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.