bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 22 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 3107

Poszukują zaginionego mieszkańca Sosnowca. Może być w górach

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu poszukują zaginionego Adriana Pietranka, który w poniedziałek, 11 kwietnia wyszedł z miejsca zamieszkania informując, że udaje się do pracy na terenie Katowic. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jak informuje Grupa Beskidzka GOPR, mężczyzna może znajdować się obecnie na szlakach na terenie Beskidów.

Wizerunek poszukiwanego
Wizerunek poszukiwanego · fot. Facebook / "Gdziekolwiek jesteś"


Policja ustaliła, że 18 kwietnia zaginiony był widziany na żółtym szlaku turystycznym - dokładnie na Przełęczy u Panienki (rejon Chrobaczej Łąki). Mężczyzna może przebywać w terenie górskim i leśnym. Porusza się samochodem Citroen C5, kolor srebrny metalik, typ nadwozia kombi o nr rej. SI 77449.

Wizerunek poszukiwanego
Wizerunek poszukiwanego · fot. Facebook / "Gdziekolwiek jesteś"


RYSOPIS: wiek z wyglądu 40 lat, wzrost 185-187 cm, waga ok. 105 km, sylwetka muskularna, krępa, ogolony na łyso, duża czarna broda i wąsy.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: tatuaż na prawym i lewym ramieniu i przedramieniu.

Wizerunek poszukiwanego
Wizerunek poszukiwanego · fot. Facebook / "Gdziekolwiek jesteś"


- Mając na uwadze ustalone informacje, prosimy wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym mężczyźnie lub spotkały go w terenie górskim / na szlaku, o kontakt z policją - informuje Grupa Beskidzka GOPR.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: GOPR Beskidy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.