bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 25 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 322

Szukasz prezentu do nowego mieszkania? Poznaj naszą propozycję trafiającą w gust każdego

Materiał partnera:

W naszej kulturze przyjął się zwyczaj dawania prezentu osobom wprowadzającym się do nowego mieszkania. Niezależnie, czy idziesz na parapetówkę, czy na pierwszą kawę nie wypada przyjść z pustymi rękoma. Oczywiście, kiedy znamy upodobania bliskim nam osób wybór prezentu nie stanowi problemu. Co jednak w sytuacji kiedy nie do końca wiemy co podarować? Najpopularniejszym pomysłem są rośliny, w końcu każdy z nas uwielbia mieć coś zielonego w pomieszczeniu, co bardzo ładnie się prezentuje. Tutaj pojawia się pytanie, jaką roślinę wybrać i jaki niezbędny dodatek do niej dobrać? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Sprawdź dlaczego rośliny w domach cieszą się tak dużą popularnościąWiększość osób powie, że trzyma rośliny w mieszkaniu ze względu na walory estetyczne. Jest w tym dużo prawdy, jednak poza pięknym wyglądem rośliny dają nam o wiele więcej. Każdy doskonale wie z lekcji przyrody, że rośliny dzięki obecności zielonego chlorofilu w wyniku fotosyntezy pochłaniają dwutlenek węgla, a w zamian produkują tlen niezbędny nam do życia. Ale czy to wszystko? Oczywiście, że nie! W świecie flory i ogrodnictwa występują gatunki pochłaniające szkodliwe promieniowanie, a tym samym oczyszczające i nawilżające powietrze. Świetnym przykładem jest np. Palma Areka, Skrzydłokwiat lub Dracena. Postawienie ich w sypialni lub w pobliżu stanowiska komputerowego będzie miało korzystny wpływ na nasze zdrowie. Wybierając roślinę na prezent warto najpierw dowiedzieć się czy w mieszkaniu obecne są zwierzęta. Istnieje lista gatunków niebezpiecznych dla futrzanych przyjaciół. Wśród bezpiecznych dla zwierząt, a zarazem efektownie wyglądających roślin można wyróżnić np. bananowca.

Rośliny w donicy ceramicznej, czyli elegancki prezent na wyciągnięcie rękiKiedy już wybierzesz konkretną roślinę, czas zadbać o jej ogólny design. Uwierz nam, że podarowanie rośliny w zwykłej plastikowej doniczce i to jeszcze bez podstawki nie jest najlepszym pomysłem. Właśnie dlatego proponujemy Ci donice ceramiczne! Są one stabilne termicznie, świetnie utrzymują wilgoć, a tym samym stwarzają właściwe warunki dla wzrostu rośliny i jej systemu korzeniowego. Bez komentarza nie można pozostawić ich eleganckiego wyglądu pasującego dosłownie do każdego wystroju. W odróżnieniu od doniczek wykonanych ze sztucznych materiałów prezentują się bardzo stylowo. Nie wiesz jaki kolor donicy wybrać, aby wpasował się do całego wnętrza? Mamy na to rozwiązanie! Na stronie https://www.murrano.pl/ znajdziesz białe donice ceramiczne na bambusowej podkładce. Wybierając ich uniwersalny kolor i cały design zyskujesz pewność, że idealnie będą pasować do każdego pomieszczenia! W sklepie Murrano masz również możliwość dodania na donicy oryginalnego graweru, co jeszcze bardziej podkreśli niepowtarzalność podarowanego prezentu! Nie zwlekaj i już dziś złóż zamówienie! Z pewnością ten trafiony prezent zajmie najważniejsze miejsce w nowym mieszkaniu!