bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 26 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 6162

[FOTO] Pijana 23-latka staranowała autobus MZK

W nocy z niedzieli na poniedziałek, na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy zderzył się z nocnym autobusem MZK. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Kraksa na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza - 25.04.2022
Kraksa na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza - 25.04.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia doprowadziła 23-letnia kierująca Volkswagenem Golfem. Kobieta została ranna i trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nim ambulans odjechał do szpitala, policjanci zdążyli sprawdzić trzeźwość kierującej. Okazało się, że wydmuchała przeszło promil. Jak dojdzie do siebie to czeka ją sprawa w sądzie. Poza odpowiedzialnością karną i grzywną ma jeszcze jeden problem - będzie musiała zapłacić za naprawę autobusu z własnej kieszeni.

W sytuacji, gdy sprawca zdarzenia jest pod wpływem alkoholu, nie działa ubezpieczenie OC. Autobus zostanie naprawiony z środków Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, który następnie na mocy regresu będzie wnosić o zwrot wszystkich kosztów od sprawcy zdarzenia.

Kraksa na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza - 25.04.2022
Kraksa na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza - 25.04.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.