bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 27 kwietnia 2022
  • 29 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 3824

Zabrzeg: można już przejechać pod wiaduktem na ul. Sikorskiego

Kierowcy mogą już przejechać pod wiaduktem na ulicy Sikorskiego w Zabrzegu. Dzisiaj na miejscu odbyło się spotkanie, podczas którego odebrano tą część przebudowy czechowickiego węzła kolejowego.

Przejazd pod wiaduktem na ul. Sikorskiego w Zabrzegu - 29.04.2022
Przejazd pod wiaduktem na ul. Sikorskiego w Zabrzegu - 29.04.2022 · fot. Patryk Szwajcer


Jak przekazał portalowi czecho.pl Krzysztof Jarczok, radny Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach, za około dwa tygodnie zamknięty zostanie przejazd pod wiaduktem kolejowym na ulicy Korfantego.

Przejazd pod wiaduktem na ul. Sikorskiego oraz nowy asfalt na ul. Miliardowickiej a- 26.04.2022 · fot. mp / czecho.pl


Komunikat o przywróceniu kursowania autobusów linii nr 1, 1S i X przez ulicę Sikorskiego, czyli zgodnie z ich trasą przejazdu, wydało PKM Czechowice-Dziedzice. Przystanek Zabrzeg Gminna/Poczta od 2 maja będzie obsługiwany przez autobusy linii nr X.

Warto dodać, że na początku kwietnia ulica Miliardowicka w Zabrzegu doczekała się nowej nawierzchni asfaltowej, a nieco później nowy asfalt pojawił się także na skrzyżowaniu ulic Miliardowickiej i Sikorskiego. W tym tygodniu wykonano ostatnie prace, m.in. wykonanie oznaczenia poziomego i pionowego.

mp / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.