bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 4 maja 2022
  • wyświetleń: 605

Dom Turysty PTTK Bielsko-Biała. Noclegi oraz pyszne, domowe obiady

Artykuł sponsorowany:

W Domu Turysty PTTK znajdują się pokoje jedno- lub kilkuosobowe, które w większości wyposażono w łazienki. Budynek, którego historia sięga czasów przedwojennych, był użytkowany jako Dom Wycieczkowy już od lat 50 ubiegłego wieku - oczywiście od tamtej pory dokonano renowacji wewnętrznych pomieszczeń.

Wygoda w konkurencyjnej cenieDecydując się na spędzenie urlopu w regionach atrakcyjnych turystycznie, pośród unikalnych krajobrazów oraz bogatej oferty rekreacyjnej trzeba się przygotować na wydatki związane z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Hotele i pensjonaty, częściowo w następstwie „straconych” przez pandemię możliwości zarobku, podniosły ceny. Na szczęście istnieją jeszcze alternatywy. Domy Turysty PTTK to miejsca, w których można liczyć na nocleg w korzystnej cenie. Nie przywodzą one jednak na myśl miejsc oferujących komfortowe warunki. Dzięki miejscu takiemu, jak DT PTTK w Bielsku - Białej ma się to jednak szansę zmienić. Ten wyjątkowy obiekt wyróżnia nie tylko dogodne położenie w samym centrum stolicy Podbeskidzia, ale również odnowione wnętrze z funkcjonalnymi, przestronnymi pokojami.

Dom Turysty PTTK w Bielsku - Białej
Dom Turysty PTTK w Bielsku - Białej · fot. mat. prasowe


Smacznie, tradycyjnie i niedrogoNa terenie ośrodka turystycznego funkcjonuje stołówka, która specjalizuje się przede wszystkim w daniach kuchni polskiej i regionalnej. Zamówienie śniadania, obiadu czy kolacji jest możliwe nie tylko dla osób nocujących, ale też dla gości z zewnątrz. Smak dań oraz ich korzystna cena sprawiają, że miejsce cieszy się stałą sympatią bywalców.

Różnorodne atrakcje"Dom Turysty PTTK w Bielsku - Białej" jest wyjątkowym obiektem, ponieważ mimo historycznego charakteru, placówka idzie z duchem czasu. Dla gości udostępniono bezpłatny bezprzewodowy Internet. Bezpłatny parking dla gości, umiejscowienie w pobliżu arterii komunikacyjnych oraz szlaków turystycznych i tras rowerowych czyni z Domu Turysty świetną bazę wypadową. Jednak to nie tylko obiekt przeznaczony dla entuzjastów wypraw w Beskidy czy osób podążających Szlakiem Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Dom Turysty to miejsce idealne na nocleg dla grup zorganizowanych, jak również obiekt, w którym można zorganizować imprezę okolicznościową czy spotkanie towarzyskie.

Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą obiektu noclegowego - także dlatego, że w przypadku pobytu dłuższego lub większych grup liczyć można na korzystne rabaty. Obsługa jest do dyspozycji gości - rezerwacji telefonicznej można dokonywać przez całą dobę.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.