bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 maja 2022
  • wyświetleń: 6655

[WIDEO] Pijany młodzieniec igra ze śmiercią na krajowej jedynce

Minionej nocy na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. W rejonie skrzyżowania z ul. Ligocką, kompletnie pijany młody mężczyzna, który nie panował nad swoimi ruchami wszedł wprost na drogę krajową między nadjeżdżające pojazdy. Tą niebezpieczną sytuację nagrała czytelniczka Iza, która podesłała do nas nagranie. Poniżej jej wiadomość.Wiadomość od czytelniczki"Nocna podróż z pracy. Próba zatrzymania tego pana kawał drogi wcześniej z efektem agresji więc udaremniona. Pan pewny siebie. Także ja i pasażer pozdrawiamy i mamy nadzieję że to nagranie dotrze do tego Pana na trzeźwo i zrozumie że sekunda plus minus i mogło go nie być, w takim stanie o wywrotkę na środku i przejechanie przez tira to też nie trudno. Dziękuję losowi że oszczędził mi tego widoku, i że żaden kierowca tym razem nie musiał przeżywać traumy z powodu zabicia kogoś. Polecam nie pić albo zostać w miejscu picia gdy się nie ma granic. Po za tym mam nadzieję że dotarł Pan cały do domu."


Z oczywistych względów twarz bohatera tego nagrania została przez nas ocenzurowana przed publikacją. Być może ten młody człowiek rozpozna się na filmie i wyciągnie wnioski ze swojego zachowania. Być może ktoś jeszcze wyciągnie z tego materiału wnioski, a są one proste - na drodze należy spodziewać się wszystkiego, w tym także takiego imprezowicza.

Niestety w ostatnich latach, tylko na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach i Goczałkowicach-Zdroju, doszło do dwóch wypadków śmiertelnych, w których pijany pieszy wracał z nocnej imprezy i został potrącony przez nadjeżdżające pojazdy (w obu przypadkach doszło do potrącenia przez kilka pojazdów i rozczłonkowania ciała). Jedno z tych zdarzeń miało miejsce w 2015 roku na wysokości skrzyżowania z ul. Wodną w Czechowicach-Dziedzicach, natomiast druga sytuacja miała miejsce w 2018 roku na wysokości skrzyżowania z ul. Borowinową w Goczałkowicach-Zdroju.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.