bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 6 maja 2022
  • wyświetleń: 5329

[FOTO] Nieudany lewoskręt. Senior doprowadził do groźnej kolizji

W piątek, 6 maja około godziny 9.35 na skrzyżowaniu Andersa z Sosnkowskiego i Doliny Miętusiej, doszło do poważnie wyglądającej kolizji. Nie było rannych, ale nie obeszło się bez sporych utrudnień w ruchu.

Kolizja na skrzyżowaniu koło Kauflandu - 6.05.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Zawinił 80-letni kierowca Toyoty Corolli, który wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa 35-latkowi jadącemu Volkswagenem Passatem. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w którego wyniku skrzyżowanie zostało częściowo zablokowane. Po chwili na miejscu zjawili się strażacy, ratownicy medyczni i policjanci. Przebadano uczestników. Nie było konieczności hospitalizacji.

Sprzątanie bałaganu po kolizji trwało kilkadziesiąt minut. W tym czasie w obrębie skrzyżowania występowały spore utrudnienia w ruchu. Nie dało się m.in. skręcić w ul. Sosnkowskiego (w stronę Kauflandu). Kolizja została zakończona na miejscu. Policja nie informuje jednak czy sprawca dostał mandat czy też zastosowano inną karę (np. odebrano mu prawo jazdy i skierowano na badania w związku z podeszłym wiekiem).

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.