bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 11 maja 2022
  • wyświetleń: 36502

Przy cofaniu przejechał po 2-letnim dziecku. Groźna sytuacja na parkingu

We wtorek, 10 maja około godziny 10.30 na pl. Wolności w Bielsku-Białej doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca Toyoty podczas cofania przejechał po nodze 2-letniego dziecka. Na szczęście maluch nie doznał żadnych poważnych obrażeń.

Potrącenie 2-letniego dziecka na pl. Wolności w Bielsku-Białej - 10.05.2022
Potrącenie 2-letniego dziecka na pl. Wolności w Bielsku-Białej - 10.05.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


2-latek pod opieką ojca znajdował się w obrębie parkingu. W pewnym momencie dziecko wyrwało się ojcu. Chłopiec biegnąc potknął się i upadł na jezdnię. W tym samym momencie kierowca Toyoty wykonywał manewr cofania. Nie zauważył, że za jego pojazdem leży dziecko. Przejechał jednym z kół po udzie dziecka. Sytuacja wyglądała bardzo groźnie.

Na miejsce została wezwana policja i pogotowie ratunkowe. Chłopiec nie miał żadnych widocznych obrażeń. Medycy zadecydowali jednak, że konieczne będą dodatkowe badania szpitalne. Policjanci zapoznali się z wersją obu uczestników. Sprawdzono także okoliczne kamery monitoringu. Mundurowi uznali, że winę za potrącenie ponosi kierowca samochodu. Mężczyzna, 72-latek, został ukarany mandatem karnym.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.