bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 13 maja 2022
  • 14 maja 2022
  • wyświetleń: 12953

Kraksa w Mazańcowicach: kierowca lawety "wyglądał na pijanego"

W piątek, 13 maja około godziny 13.40 na ul. Komorowickiej w Mazańcowicach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Dostawczy Volkswagen z zabudową do holowania pojazdów, wypadł z drogi, zahaczył o jadącego w przeciwnym kierunku dostawczego Forda i zakończył jazdę w zaroślach. Jak relacjonują świadkowie, na pierwszy rzut oka kierowca wyglądał na pijanego. Prawda okazał się inna.

Kolizja w Mazańcowicach - 13.05.2022
Kolizja w Mazańcowicach - 13.05.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Do naszej redakcji trafił film, który nie będzie jednak opublikowany. Widać na nim zachowanie kierowcy lawety i faktycznie, można przypuszczać, że bohater nagrania jest w stanie nietrzeźwości. Okazało się jednak, że nic nie pił. Nie zażywał także żadnych niedozwolonych substancji. Był chory. Choroba się jednak zaostrzyła i mężczyzna wymagał pilnej interwencji lekarza. Trafił pod opiekę medyków. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wkrótce dojdzie do siebie.

Kolizja w Mazańcowicach - 13.05.2022
Kolizja w Mazańcowicach - 13.05.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Uszkodzoną lawetą zajęła się konkurencja. Utrudnienia w ruchu trwały kilkadziesiąt minut. Z tej kolizji płynie morał, który warto sobie zapamiętać. Należy z całą stanowczością potępić jazdę pod wpływem alkoholu, jednak nie wszystko jest takie, jak się na pierwszy rzut oka może wydawać. Wiele chorób i problemów zdrowotnych może dawać podobne objawy jak odurzenie alkoholem czy substancjami psychotropowymi. Bez względu na okoliczności, osobie w potrzebie należy pomóc. Nie pomagają prześmiewcze komentarze i złośliwie docinki. Nigdy nie wiemy co spotka nas na drodze i w życiu.

Kierowcy auto lawety życzymy dużo zdrowia.

Kolizja w Mazańcowicach - 13.05.2022
Kolizja w Mazańcowicach - 13.05.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.