bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 16 maja 2022
  • wyświetleń: 5391

[FOTO] Poważny wypadek z udziałem motocyklisty w Osieku

W dniu 15 maja 2022 o godzinie 18.30 służby ratunkowe interweniowały w związku z poważnym wypadkiem drogowym do którego doszło w Osieku (pow. oświęcimski). Na skrzyżowaniu ulic Głównej z Czereśniową doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.

Wypadek w Osieku -  15.05.2022
Wypadek w Osieku - 15.05.2022 · fot. KPP Oświęcim


Jak wstępnie ustalili policjanci 25-letni mieszkaniec Będzina, kierując samochodem marki BMW podczas skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka na motocyklu marki Suzuki 34-letniemu mieszkańcowi Sosnowca. W wyniku wypadku motocyklista doznał poważnych obrażeń ciała. Został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Z informacji uzyskanych od kierowcy BMW wynika, że nie zauważył motocyklisty, ponieważ oślepiło go zachodzące słońce. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalą dokładne okoliczności w jakich doszło do tego wypadku drogowego.

Policjanci apelują o zmniejszenie prędkości oraz koncentrację za kierownicą. Brak uwagi, pośpiech czy chwila roztargnienia mogą mieć tragiczne konsekwencje.

Wypadek w Osieku -  15.05.2022
Wypadek w Osieku - 15.05.2022 · fot. KPP Oświęcim

sid / bielskiedrogi.pl

źródło: KPP Oświęcim

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.