bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 16 maja 2022
  • wyświetleń: 16572

[FOTO] Potrącenie 15-latki na Bystrzańskiej. Dziecko w szpitalu

W poniedziałek, 16 maja przed godziną 9.00 na ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania z ul. Startową samochód osobowy potrącił 15-letnią dziewczynkę. Dziecko zostało przewiezione do szpitala.

Potrącenie na ul. Bystrzańskiej - 16.05.2022
Potrącenie na ul. Bystrzańskiej - 16.05.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Na ten moment policja nie informuje o dokładnych okolicznościach zdarzenia. Jak przekazał nam asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej, wszystko wskazuje na to, że kierowca Mercedesa nie ustąpił pierwszeństwa pieszej. Do zdarzenia doszło na lewym pasie w stronę Szczyrku. Trwają ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Potrącenie na ul. Bystrzańskiej - 16.05.2022
Potrącenie na ul. Bystrzańskiej - 16.05.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Nieoficjalnie wiadomo, że pojazdy jadące prawym pasem zatrzymały się, by ustąpić pierwszeństwa pieszej. Z relacji świadków wynika, że 15-latka przebiegała przez przejście. Gdy znalazła się na lewym pasie, została potrącona przez Mercedesa. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Została przewieziona do szpitala na badania.

Relacja świadka potrącenia na ul. Bystrzańskiej - 16.05.2022
Relacja świadka potrącenia na ul. Bystrzańskiej - 16.05.2022 · fot. Facebook.com

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.