bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 17 maja 2022
  • wyświetleń: 2327

Największy pokaz narzędzi MILWAUKEE TOUR 2022 na Śląsku

Artykuł sponsorowany:

To już kolejna edycja wydarzenia, na które czekają z pewnością fani, światowej klasy elektronarzędzi marki Milwaukee. Narzędzia tej znanej i cenionej marki dostępne są od ręki w jedynym na Podbeskidziu salonie Preventec HEAVY DUTY CENTRE w Bielsku-Białej przy ulicy Nad Białą 4.

Największy pokaz narzędzi MILWAUKEE TOUR 2022 na Śląsku. Już niebawem w Bielsku- Białej
Największy pokaz narzędzi MILWAUKEE TOUR 2022 na Śląsku. Już niebawem w Bielsku- Białej · fot. materiały prasowe


Już 24 maja w godzinach od 10-15 przy salonie Preventec , na parkingu LENKO (wjazd na parking od ulicy Stefana Okrzei) startujemy z MILWAUKEE® TOUR 2022 ! Podczas tego eventu odbędą się liczne testy i pokazy narzędzi. Będzie można skorzystać z doradztwa naszych ekspertów. Przewidziane są również liczne promocje i konkursy, dostępne tylko w czasie trwania wydarzenia. Nie może Was zabraknąć.

Zapisz się na wydarzenie i odbierz super prezent w postaci butelki na wodę od Milwaukee.

Dodatkowo otrzymaj 5% rabatu na zakupy narzędzi Milwaukee wystarczy tylko dodać komentarz POD TYM POSTEM, potwierdzający udział w TOURZE.

Największy pokaz narzędzi MILWAUKEE TOUR 2022 na Śląsku. Już niebawem w Bielsku- Białej
Największy pokaz narzędzi MILWAUKEE TOUR 2022 na Śląsku. Już niebawem w Bielsku- Białej · fot. materiały prasowe


Dla OSÓB będących na wydarzeniu, przewidziany KONKURS

Zasady są bardzo proste, OSOBA, który w dniu wydarzenia dokona zakupu za co najmniej 2000 PLN netto, może wziąć udział w konkursie Thunderbolt Challange. Najszybszy czas dnia wygrywa pierwszą nagrodę w postaci narzędzi MILWAUKEE o wartości 4000 złotych netto.

Miejsca od 2 do 5 wygrywają po jednym samochodzie zdalnie sterowanym RC Climber.

To jeszcze nie koniec niespodzianek do każdego zakupionego zestawu „Variosetów” z aktualnego katalogu, klient otrzyma BATERIĘ GRATIS

Spotkajmy się 24 maja Milwaukee HEAVY DUTY CENTRE - Preventec Bielsko Biała ulica Nad Białą 4. Zapraszamy!!! Będzie się działo!