Informacje
- 18 maja 2022
- wyświetleń: 11660
Komunikat Policji: szczęśliwy finał poszukiwań mężczyzny
Policjanci z KMP w Bielsku-Białej poszukiwali mężczyzny, który ostatni raz widziany był w środę, 18 maja około godziny 13.00 na ul. Karpackiej w Bielsku-Białej. Komunikat w tej sprawie został opublikowany około godziny 16.30. Poszukiwany mógł targnąć się na swoje życie.
ZOBACZ TAKŻE
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.





