bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Informacje

  • 23 maja 2022
  • wyświetleń: 1797

Premiera nowego modelu C5X w salonach Citroën Auto-Gazda

Artykuł sponsorowany:

Już 27-28 maja 2022 w salonach Citroën Auto-Gazda w Pszczynie, Bielsku-Białej, Katowicach i Gliwicach odbędzie się pierwsza oficjalna premiera nowego modelu marki Citroën. W tych dniach będą mieli Państwo okazję poznać nowy model C5 X, który dostępny jest z napędem hybrydowym plug-in lub z silnikiem benzynowym.

gazda


C5 X to unikalne połączenie elegancji sedana, dynamicznego stylu kombi i podwyższonej sylwetki typowej dla segmentu SUV. Dzięki C5 X Marka Citroën powraca do segmentu D i oferuje odważny model, który wprowadza innowacje w tradycyjnym segmencie samochodów premium.

Projektanci Nowego Citroëna C5 X stworzyli wnętrze, którego klimat kojarzy się z luksusowym salonem. Dzięki wyrafinowanemu wzornictwu i dbałości o najdrobniejsze detale jest ono przestrzenią doskonałego samopoczucia. Siedzenia Advanced Comfort w Nowym C5 X na nowo definiują pojęcie komfortu. Dzięki nim poczujesz się jak w wygodnym salonie. Doskonale wyglądają i zapewniają pasażerom unikalny komfort dzięki specjalnej wyściółce przypominającej toppery stosowane na materacach w domowej sypialni, a dzięki specjalnej budowie siedzeń nawet najdłuższa podróż jest relaksującym doświadczeniem.

Nowy Citroën C5 X wyposażony jest w zaawansowane technologie, dzięki którym każda podróż jest bezpieczna i przebiega w warunkach nieograniczonego komfortu i harmonii.

Premiera nowego modelu C5X w salonach Citroën Auto-Gazda!


Model dostępny w wersji hybrydowej PLUG-IN zapewnia płynną i dynamiczną jazdę. Silnik benzynowy o mocy 180 KM i jednostka elektryczna osiągająca 110 KM: łączna moc 225 KM, maksymalny moment obrotowy 360 Nm.

Do wyboru mamy 4 Tryby jazdy:
  • elektryczny,
  • hybrydowy,
  • komfort,
  • sport.


Samochód doskonale sprawdza się w codziennej eksploatacji. W trybie elektrycznym zapewnia zasięg do 55km.

Podczas premiery nowego modelu będą mieli Państwo do dyspozycji naszych doradców handlowych. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, przedstawią aktualną ofertę oraz zaproszą na jazdę testową.

Pyszna kawa ze słodkim akcentem to idealna okazja, by wziąć chwilę oddechu od codzienności i poznać nowy, wyjątkowy model Citroen C5 X.

„Wraz z C5 X Citroën przywołuje atmosferę podróży elegancką i wyrafinowaną limuzyną, którą można wyruszyć na bezstresowe odkrywanie świata” - Vincent Cobée.

Więcej informacji:
https://www.auto-gazda.pl/citroen/nowy-citroen-c5-x

Zapraszamy!Citroën Auto-Gazda
  • Pszczyna, Bielska 31D
  • Bielsko-Biała, Warszawska 328
  • Katowice, aleja Roździeńskiego 170,
  • Gliwice, Toszecka 137A,