bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Informacje

  • 23 maja 2022
  • wyświetleń: 279

Od rejestracji do postawienia kuponu - poradnik gry w STS

Materiał partnera:

Rezultatem Twoich poszukiwań jest właśnie ta firma bukmacherska? Nie masz wątpliwości, co do tego podmiotu hazardowego? Słuszna postawa. W końcu ta firma bukmacherska m.in. działa legalnie, co tutaj jest kluczowe. Nie wiesz, jak dokonać rejestracji? A może sen z powiek spędza Ci kwestia odnosząca się do postawienia pierwszego kuponu? Przeczytaj poniższy poradnik, a wszystkie wątpliwości zostaną w mig rozwiane.

piłka nożna


W jaki sposób dokonać rejestracji konta?Wiesz już, że ten podmiot hazardowy działa legalnie. Możesz zatem (zgodnie z prawem) obstawiać stacjonarnie, lecz nie tylko. Aktualnie bez trudu dostrzegalne jest to, że coraz więcej osób chętnie działa w sieci. Pamiętaj, że tutaj masz do wyboru jeszcze aplikację mobilną. Jak założyć własne konto internetowe? Pierwszym krokiem powinno być generalnie odwiedzenie głównej witryny. Tam w prawym górnym rogu znajduje się przycisk „ZAŁÓŻ KONTO”. Musisz w niego kliknąć. Dzięki temu rozpocznie się STS rejestracja. Sam proces przebiega bardzo szybko. Dodatkowo jest intuicyjny. A to oznacza, że bez żadnego problemu będziesz wypełniał kolejne pola. Wszystko odbywa się szybko i zarazem sprawnie. W czasie zakładania konta należy zaś podać kilka istotnych danych na swój temat. Nie trzeba się tutaj jednak niczego obawiać. Wszak te informacje są potem przechowywane we właściwy sposób. Żadna niepożądana osoba nie ma do nich dostępu.

Jak można dokonać premierowego depozytu?Jeśli chcesz obstawić pierwszy kupon, to nie obejdzie się bez wpłacenia depozytu. Warto to zrobić także ze względu na oferowany na start bonus powitalny. W sumie możesz zainkasować nawet 1500 PLN. Aby tak się stało, należy założyć konto, a potem dokonać trzech wpłat w ciągu jednego miesiąca. Dzięki temu zainkasujesz łącznie 1500 PLN w postaci środków bonusowych. Warto zaznaczyć, że pieniądze możesz zaś wpłacić na kilka sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z własnego konta bankowego. Ta firma bukmacherska jest legalna, dlatego swobodnie możesz zdecydować się na ten ruch… Należy zaznaczyć, że STS kooperuje na co dzień z 24. placówkami z tej branży. Jakie są inne możliwości, by zasilić konto bukmacherskie w STS? Do wyboru masz chociażby karty kredytowe, czy portfele internetowe. Nie ma przeszkód, aby dokonać wpłaty przy pomocy takich opcji, jak Paysafecard, Blik, czy PayPal itp. Wariantów jest naprawdę sporo. Operacje finansowe obsługiwane przez STS są zaś szybkie i zarazem bezpieczne. Dodatkowo prowizja za każdym razem wynosi… 0%.

W jaki sposób obstawić pierwszy kupon?Nie ma tutaj (na szczęście) żadnej wielkiej filozofii. Musisz na pewno w pierwszej kolejności wybrać typ, który Cię interesuje. Możesz co prawda obstawiać kupony akumulowane, ale nie warto tutaj szarżować. Im mniej wydarzeń na kuponie, tym dla Ciebie o wiele lepiej. Jeśli już wybierzesz typ, to trzeba w niego kliknąć. Potem musisz określić stawkę. Dla pewności jeszcze wszystko sprawdź. Następnie należy potwierdzić zagranie konkretnego kuponu w STS.