bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 24 maja 2022
  • wyświetleń: 12136

[FOTO] Solidny dzwon na S-52 w Bielsku-Białej. Kobieta w szpitalu

We wtorek, 24 maja około godziny 11.30 na S-52 w Bielsku-Białej doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Na pasie w stronę Katowic i Żywca w okolicy zjazdu na al. Andersa zderzyły się dwa pojazdy. Uderzenie było bardzo mocne. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek na S-52 w Bielsku-Białej - 24.05.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Jak udało się nam ustalić, kierująca pojazdem marki Ford poruszała się lewym pasem ruchu. Wyprzedziła dostawczego Peugeota jadącego prawym pasem i hamując chciała w ostatnim momencie zjechać z ekspresówki na al. Andersa. Obywatel Ukrainy kierujący Peugeotem na czeskich tablicach rejestracyjnych nie miał szans zareagować i wyhamować. Uderzył w tył Forda, który przecinał jego pas ruchu. Kierująca Fordem odniosła obrażenia ciała i trafiła do szpitala. Kierowcy Peugeota nic się nie stało.

Przez blisko dwie godziny trzeba było liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Zablokowany był prawy pas w stronę węzła Komorowice. Przez dłuższą chwilę nie można było także zjechać na al. Andersa. Policjanci z bielskiej drogówki przeprowadzili czynności pod kątem wypadku drogowego.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.